Home

esinti Dan beri Göç ortak sınav takvimi biçmek tavsiye hileli

ORTAK SINAV TAKVİMİ - Talatpaşa Ortaokulu
ORTAK SINAV TAKVİMİ - Talatpaşa Ortaokulu

Tüm Sınıfların I. Dönem I. Ortak Sınav ve Telafi Sınavları Takvimi - Köy  Hizmetleri Anadolu Lisesi
Tüm Sınıfların I. Dönem I. Ortak Sınav ve Telafi Sınavları Takvimi - Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi

ORTAK SINAV TARİHLERİ
ORTAK SINAV TARİHLERİ

2022-2023 yılı 2. dönem 10. 11. ve 12. sınıf 1. ortak sınav takvimimiz  açıklanmıştır. - Zeytinburnu M. İhsan Mermerci Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi
2022-2023 yılı 2. dönem 10. 11. ve 12. sınıf 1. ortak sınav takvimimiz açıklanmıştır. - Zeytinburnu M. İhsan Mermerci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

MEB ORTAK SINAV TARİHLERİ || Ortaokul ve liselerde ortak sınav ne zaman,  hangi derslerden yapılacak? İşte, MEB açıklaması...
MEB ORTAK SINAV TARİHLERİ || Ortaokul ve liselerde ortak sınav ne zaman, hangi derslerden yapılacak? İşte, MEB açıklaması...

2023/2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAK SINAV TAKVİMİ - Antalya Lisesi
2023/2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ORTAK SINAV TAKVİMİ - Antalya Lisesi

2022-2023 Eğitim -Öğretim Yılı 1. Dönem 1. Ortak Sınav Takvimi - Prof Dr.  Fuat Sezgin Fen Lisesi
2022-2023 Eğitim -Öğretim Yılı 1. Dönem 1. Ortak Sınav Takvimi - Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi

8. Sınıflar İl Geneli Ortak Sınav Tarihleri Güncellendi
8. Sınıflar İl Geneli Ortak Sınav Tarihleri Güncellendi

MEB Tarafından Güncellenen Ortak Sınav Tarihleri, Öğrencilerin Takvimi  Değişti! - Yazar Haber
MEB Tarafından Güncellenen Ortak Sınav Tarihleri, Öğrencilerin Takvimi Değişti! - Yazar Haber

1. DÖNEM 1. ORTAK SINAV TAKVİMİ - Ufuk Arslan Anadolu Lisesi
1. DÖNEM 1. ORTAK SINAV TAKVİMİ - Ufuk Arslan Anadolu Lisesi

2023-2024 1. DÖNEM 2. ORTAK SINAV TAKVİMİ - Türkiye Petrolleri Anonim  Ortaklığı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2023-2024 1. DÖNEM 2. ORTAK SINAV TAKVİMİ - Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM 2. ORTAK SINAV TAKVİMİMİZ  YAYINLANMIŞTIR - Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM 2. ORTAK SINAV TAKVİMİMİZ YAYINLANMIŞTIR - Hakkı Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi

YENİ ORTAK SINAV TAKVİMİ: Ortak sınav ne zaman? MEB'den ortak sınav  tarihleri ve zorunlu sınflar
YENİ ORTAK SINAV TAKVİMİ: Ortak sınav ne zaman? MEB'den ortak sınav tarihleri ve zorunlu sınflar

Ortaokul ve liselerde ortak sınav tarihleri belli oldu - Son Dakika  Haberleri
Ortaokul ve liselerde ortak sınav tarihleri belli oldu - Son Dakika Haberleri

1. DÖNEM 1. ORTAK SINAV TAKVİMİ - Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi
1. DÖNEM 1. ORTAK SINAV TAKVİMİ - Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi

7,8,9 ve 10. Sınıflar 2.Dönem Ortak Yazılı Sınav Tarihleri Açıklandı
7,8,9 ve 10. Sınıflar 2.Dönem Ortak Yazılı Sınav Tarihleri Açıklandı

Okullarda sınavlar ne zaman başlayacak? MEB 2.ortak sınav takvimini  paylaştı - Son Dakika Eğitim Haberleri | NTV Haber
Okullarda sınavlar ne zaman başlayacak? MEB 2.ortak sınav takvimini paylaştı - Son Dakika Eğitim Haberleri | NTV Haber

Ortak sınav tarihleri takvimi 2023-2024 | MEB duyurdu: Ortak sınav hangi  sınıflar için geçerli?
Ortak sınav tarihleri takvimi 2023-2024 | MEB duyurdu: Ortak sınav hangi sınıflar için geçerli?

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem 1.Ortak Sınav Takvimi - Yasemin Erman  Balsu Anadolu Lisesi
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 1.Dönem 1.Ortak Sınav Takvimi - Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi

2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İl Geneli Ortak Sınav Takvimi - Danacı Sadık  Özgür İlkokulu
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı İl Geneli Ortak Sınav Takvimi - Danacı Sadık Özgür İlkokulu

Lise ortak sınav takvimi
Lise ortak sınav takvimi

MEB duyurdu! Ortak sınav tarihleri belli oldu
MEB duyurdu! Ortak sınav tarihleri belli oldu