Home

Uyumluluk ev hanımı hayranlık akademik takvim iaü Ovmak Aysal yeni yıl rüşvet

2023-2024 Akademik Takvimi
2023-2024 Akademik Takvimi

1. Psikoloji Öğrenci Kongresi
1. Psikoloji Öğrenci Kongresi

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ

IAUMED – İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunlar Derneği
IAUMED – İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunlar Derneği

Havacılık Sektörünün Geleceği ve Kariyer Olanakları - Öğrenci - Duyurular -  Rumeli Üniversitesi
Havacılık Sektörünün Geleceği ve Kariyer Olanakları - Öğrenci - Duyurular - Rumeli Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Hipokratist & Sağlık  Ansiklopedisi
İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - Hipokratist & Sağlık Ansiklopedisi

İstanbul Aydın Üniversitesi İstanbul KBRN Günleri Sempozyumu | AFSÜ
İstanbul Aydın Üniversitesi İstanbul KBRN Günleri Sempozyumu | AFSÜ

EĞİTİM ÖĞRETİM BİLGİ SİSTEMİ - PDF Ücretsiz indirin
EĞİTİM ÖĞRETİM BİLGİ SİSTEMİ - PDF Ücretsiz indirin

İstanbul Aydın Üniversitesi II. Ulusal Diş Hekimliği Öğrenci Kongresi | AFSÜ
İstanbul Aydın Üniversitesi II. Ulusal Diş Hekimliği Öğrenci Kongresi | AFSÜ

İSTANBUL-AYDİN-UNİVERSİTESİ Haberleri - İSTANBUL-AYDİN-UNİVERSİTESİ Son  Dakika Haberleri
İSTANBUL-AYDİN-UNİVERSİTESİ Haberleri - İSTANBUL-AYDİN-UNİVERSİTESİ Son Dakika Haberleri

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü

İstanbul Aydın Üniversitesi – Atölye İzmir
İstanbul Aydın Üniversitesi – Atölye İzmir

THKU - Üniversitemiz ve Bölümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için  Tanıtım günlerimize davet ediyoruz.
THKU - Üniversitemiz ve Bölümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için Tanıtım günlerimize davet ediyoruz.

İAÜ TIP FAKÜLTESİ 2019-2020 AKADEMİK TAKVİMİ
İAÜ TIP FAKÜLTESİ 2019-2020 AKADEMİK TAKVİMİ

A.Ü. Mimarlık Fakültesi
A.Ü. Mimarlık Fakültesi

İAÜ PR Atölyesi - 🔈2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik  Takvimi açıklandı! ❗️ 8-14 Ekim tarihleri arasında ders seçimi yapmayı  unutmayın! 😊 | Facebook
İAÜ PR Atölyesi - 🔈2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı Güz Dönemi Akademik Takvimi açıklandı! ❗️ 8-14 Ekim tarihleri arasında ders seçimi yapmayı unutmayın! 😊 | Facebook

Sivil Havacılık Yüksekokulu Öğrencilerini Bekliyor… | Sivil Havacılık  Yüksekokulu
Sivil Havacılık Yüksekokulu Öğrencilerini Bekliyor… | Sivil Havacılık Yüksekokulu

T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ 2018- 2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI AKADEMİK  TAKVİMİ
T.C. İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ 2018- 2019 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE)
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE)

İstanbul Aydın Üniversitesi 63 Öğretim Görevlisi ve 46 Araştırma Görevlisi  alıyor – Akademik Bilgi Portalı
İstanbul Aydın Üniversitesi 63 Öğretim Görevlisi ve 46 Araştırma Görevlisi alıyor – Akademik Bilgi Portalı

2023 İstanbul Aydın Üni. Yaz Okulu Takvimi | Osymli.com
2023 İstanbul Aydın Üni. Yaz Okulu Takvimi | Osymli.com

Akademik Görüşmeler - Herkes İçin Havacılık Derneği
Akademik Görüşmeler - Herkes İçin Havacılık Derneği

Akademik Takvimler
Akademik Takvimler

Üsküdar Üniversitesi Ebelik Bölümü ve Mucizeye İlk Dokunuş Kulübü  Sorularınızı Yanıtlıyor | Üsküdar Üniversitesi
Üsküdar Üniversitesi Ebelik Bölümü ve Mucizeye İlk Dokunuş Kulübü Sorularınızı Yanıtlıyor | Üsküdar Üniversitesi

Akademik Dergi Geliştirme Süreçleri Üzerine Değerlendirmeler - Edebiyat  Fakültesi - Bartın Üniversitesi
Akademik Dergi Geliştirme Süreçleri Üzerine Değerlendirmeler - Edebiyat Fakültesi - Bartın Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi I. Uluslararası Bilimsel Kongre | AFSÜ
İstanbul Aydın Üniversitesi I. Uluslararası Bilimsel Kongre | AFSÜ