Home

akış süt beyazı stil ardahan ın yöresel kıyafetleri keşfedin miktar kanat ucu

Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor  İhlas Haber Ajansı
Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor İhlas Haber Ajansı

Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor -  Ardahan - Haber Sarıkamış | Kars Haberleri
Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor - Ardahan - Haber Sarıkamış | Kars Haberleri

Traditional costume from the Damal and Hanak districts (Ardahan province).  Late 20th century, and sti… | Traditional outfits, Traditional fashion,  National clothes
Traditional costume from the Damal and Hanak districts (Ardahan province). Late 20th century, and sti… | Traditional outfits, Traditional fashion, National clothes

Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor -  Ardahan Haberleri
Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor - Ardahan Haberleri

ardahan: Nisan 2013
ardahan: Nisan 2013

Ardahan Havai Fişek - Ardahan Havai Fişek YÖRESEL KIYAFETLERİ | Facebook
Ardahan Havai Fişek - Ardahan Havai Fişek YÖRESEL KIYAFETLERİ | Facebook

El Yapımı Damal Bebekleri Görenleri Büyülüyor - Ardahan Haber
El Yapımı Damal Bebekleri Görenleri Büyülüyor - Ardahan Haber

Dilek Tekstil - ÇANKIRI YAREN KOSTÜMÜ
Dilek Tekstil - ÇANKIRI YAREN KOSTÜMÜ

Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor
Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor

Damal yöresel kıyafetleri Damala has... - Şirin Ardahan Kızı | Facebook
Damal yöresel kıyafetleri Damala has... - Şirin Ardahan Kızı | Facebook

Türk Alevi kültürü kendi içerisinde... - Kızılbaş Türkmenler | Facebook
Türk Alevi kültürü kendi içerisinde... - Kızılbaş Türkmenler | Facebook

Ardahan Erkek - GÜRLEK | Kostüm ve Kıyafet Satış, İmalat ve Kiralama
Ardahan Erkek - GÜRLEK | Kostüm ve Kıyafet Satış, İmalat ve Kiralama

Ardahan Yöresel Kostümü -
Ardahan Yöresel Kostümü -

Nuray ☮ on X: "Damal yöresinde Saya dediğimiz Türkmen kıyafetleri, 1986  yılında Japonya'da yöresel giyim yarışmasına katıldı ve yarışmada birinci  seçildi. #damal #ardahan #japonya https://t.co/eqCh7BX6CO" / X
Nuray ☮ on X: "Damal yöresinde Saya dediğimiz Türkmen kıyafetleri, 1986 yılında Japonya'da yöresel giyim yarışmasına katıldı ve yarışmada birinci seçildi. #damal #ardahan #japonya https://t.co/eqCh7BX6CO" / X

Ardahan yöresi erkek folklor kıyafeti, Ardahan yöresi folklor
Ardahan yöresi erkek folklor kıyafeti, Ardahan yöresi folklor

Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor -  Ardahan - Haber Sarıkamış | Kars Haberleri
Damallı kadınlar, yöresel Türkmen kıyafetleri ile düğünlere renk katıyor - Ardahan - Haber Sarıkamış | Kars Haberleri

Düğünlerin vazgeçilmezi yöresel kıyafetler
Düğünlerin vazgeçilmezi yöresel kıyafetler

Ardahan yöresel kostümü
Ardahan yöresel kostümü

Halay Kıyafeti Erzincan Kostüm
Halay Kıyafeti Erzincan Kostüm

Damal Yöresel Kıyafeti
Damal Yöresel Kıyafeti

Dilek Tekstil - ARTVİN KOSTÜMÜ
Dilek Tekstil - ARTVİN KOSTÜMÜ