Home

kayıt deprem hizalama sdu okul takvimi kaza Patlayıcılar Hayat yap

YAZ OKULU İŞLEMLERİ - Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı - Süleyman Demirel  Üniversitesi
YAZ OKULU İŞLEMLERİ - Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı - Süleyman Demirel Üniversitesi

2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi - Tıp Fakültesi Dekanlığı - Süleyman  Demirel Üniversitesi
2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi - Tıp Fakültesi Dekanlığı - Süleyman Demirel Üniversitesi

SDÜ on X: "Süleyman Demirel Üniversitesi Akademik Takviminde yer alan  2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi ara sınavları, 10-19 Nisan 2023  tarihleri arasında çevrim içi olarak yapılacaktır. Sınav programları ile  ilgili duyurular
SDÜ on X: "Süleyman Demirel Üniversitesi Akademik Takviminde yer alan 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi ara sınavları, 10-19 Nisan 2023 tarihleri arasında çevrim içi olarak yapılacaktır. Sınav programları ile ilgili duyurular

Süleyman Demirel Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı Güz/Bahar/Yaz  Yarıyılı Erasmus+ Ka131 Kısa Dönem Doktora Öğrenim-Staj Hareketliliği  Duyurusu (2023 Projesine Ait Hareketlilik Duyurusudur.) - Erasmus Kurum  Koordinatörlüğü - Süleyman Demirel ...
Süleyman Demirel Üniversitesi 2023-2024 Akademik Yılı Güz/Bahar/Yaz Yarıyılı Erasmus+ Ka131 Kısa Dönem Doktora Öğrenim-Staj Hareketliliği Duyurusu (2023 Projesine Ait Hareketlilik Duyurusudur.) - Erasmus Kurum Koordinatörlüğü - Süleyman Demirel ...

SDÜ 2023-2024 akademik takvimi belli oldu
SDÜ 2023-2024 akademik takvimi belli oldu

Öğrenme Yönetim Sistemi" Üzerinden Gerçekleştirilen Sınav İstatistikleri  Açıklandı - Süleyman Demirel Üniversitesi
Öğrenme Yönetim Sistemi" Üzerinden Gerçekleştirilen Sınav İstatistikleri Açıklandı - Süleyman Demirel Üniversitesi

2022-2023 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI (I.-II. ÖĞRETİM) - TARİH BÖLÜMÜ - Süleyman  Demirel Üniversitesi
2022-2023 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI (I.-II. ÖĞRETİM) - TARİH BÖLÜMÜ - Süleyman Demirel Üniversitesi

SDÜ - Google Play'de Uygulamalar
SDÜ - Google Play'de Uygulamalar

Süleyman Demirel Üniversitesi

BÜLTEN - Süleyman Demirel Üniversitesi 2022-2023 Akademik Takvimi  Yayınlandı! - YouTube
BÜLTEN - Süleyman Demirel Üniversitesi 2022-2023 Akademik Takvimi Yayınlandı! - YouTube

Duyuru Arşivi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Süleyman Demirel  Üniversitesi
Duyuru Arşivi - İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Süleyman Demirel Üniversitesi

Bülten - Süleyman Demirel Üniversitesi 2023 - 2024 Güncellenmiş Akademik  Takvim Yayınlandı! - YouTube
Bülten - Süleyman Demirel Üniversitesi 2023 - 2024 Güncellenmiş Akademik Takvim Yayınlandı! - YouTube

2022 Süleyman Demirel Üniversitesi Yaz Okulu | Osymli.com | Yaz okulu, Okul,  Yaz
2022 Süleyman Demirel Üniversitesi Yaz Okulu | Osymli.com | Yaz okulu, Okul, Yaz

SDÜ Atayalvaç Sağlık Hizmetleri MYO (@atayalvac) / X
SDÜ Atayalvaç Sağlık Hizmetleri MYO (@atayalvac) / X

Süleyman Demirel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü
Süleyman Demirel Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü

SDÜ Tıp Fakültesi Öğrenci Temsilciliği

AKADEMİK TAKVİM - Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı - Süleyman Demirel  Üniversitesi
AKADEMİK TAKVİM - Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı - Süleyman Demirel Üniversitesi

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Birimler Eğitim Şekli - Güzel  Sanatlar Fakültesi - Süleyman Demirel Üniversitesi
2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Akademik Birimler Eğitim Şekli - Güzel Sanatlar Fakültesi - Süleyman Demirel Üniversitesi

Bütünleme Sınavları - ORTAK ZORUNLU VE SEÇMELİ DERSLER İÇİN ÇEVRİMİÇİ SINAV  TAKVİMİ (SINAVLAR: 15 Şubat 2022) - Makine Mühendisliği Bölümü - Süleyman  Demirel Üniversitesi
Bütünleme Sınavları - ORTAK ZORUNLU VE SEÇMELİ DERSLER İÇİN ÇEVRİMİÇİ SINAV TAKVİMİ (SINAVLAR: 15 Şubat 2022) - Makine Mühendisliği Bölümü - Süleyman Demirel Üniversitesi

Akademik Takvim | mernis.net
Akademik Takvim | mernis.net

2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ
2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ

Hazırlık Sınıfı Akademik Takvim - İLAHİYAT FAKÜLTESİ - Süleyman Demirel  Üniversitesi
Hazırlık Sınıfı Akademik Takvim - İLAHİYAT FAKÜLTESİ - Süleyman Demirel Üniversitesi

SDÜ Mezuniyet Takvimi - Süleyman Demirel Üniversitesi
SDÜ Mezuniyet Takvimi - Süleyman Demirel Üniversitesi